Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

vdekjet

Vdekjet që tronditën publikun shqiptar, këta janë 15 personalitetet që u ndanë nga jeta në vitin 2017

Përgatiti Ardit Hoxha 2017-ta do të mbahet mend për shumëçka, pati momente të gëzueshme dhe pozitive, por edhe tragjike dhe hidhura....

Lajmet e fundit