Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

vdekje

E rëndë në Tiranë, kamioni përplas për vdekje çiklistin

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje mësohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet. Sipas njoftimit të policisë ngjarja e rëndë ka...

TRAGJIKE/ Covid-19 u merr jetën 4 anëtarëve të një familjeje në Tetovë, mes tyre një 36-vjeçare

Katër anëtarë nga e njëjta familje në Tetovë kanë ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19. Mediet në Maqedoni shkruajnë se 3 prej tyre...

Vdekja e reperit grek hidhëron Morena Tarakun, do të bënin bashkë një këngë

Mad Clip, reperi i njohur grek ka humbur jetën gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm pas një aksidenti tragjik. Këngëtari po udhëtonte me...

Rasti i parë në Zelandën e Re, një grua ndërron jetën pasi ishte vaksinuar me Pfizer

Zelanda e Re ka shënuar viktimën e parë të shkaktuar nga vaksinimi me Pfizer. Mediat e huaja bëjnë me dije se një grua, ka humbur...

Dhunoi deri në vdekje 18-vjeçaren, arrestohet autori Dardan Krivaqa

Autori i dyshuar kryesorë për vrasjen e 18-vjeçares Marigona Osmani, Dardan Krivaqa ka rënë në prangat e policisë. Lajmine  ka bërë të ditur zyrtari i...

Manastirliu mesazh ngushëllimi për humbjen e mjekut: Doktor Kujtimi mbajti peshën e madhe në këtë pandemi, lë pas një boshllëk të pazëvendësueshëm për qytetin...

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka shprehur ngushëllime për ndarjen e parakohshme nga jeta të doktorit, Kujtim Shabanit i cili humbi jetën sot në...

Ndërron jetë zyrtari Partisë Socialiste në Fier, deputetja dhe kryebashkiaku mesazhe ngushëllimi: Simbol i mirësisë dhe mirëkuptimit, humbëm një mik të mrekullueshëm

Ditën e sotme është ndarë nga jeta kryetari i Partisë Socialiste në Mbrostar Ura të Fierit, Gëzim Dhima.Lajmin për ndarjen e tij nga jeta...

“Nuk e mendova kurrë që do ikje kaq shpejt, më copëtove shpirtin”, moderatorja e sportit humb babin dhe prek me fjalët

Ditë zie për moderatoren e sportit Vilma Masha. Vilma ka humbur njeriun më të shtrejtë, babain e saj. Lajmin e trishtë e ka bërë me...

Shifrat e Eurostat; Që nga nëntori Shqipëria me rritjen më të lartë të vdekjeve në Europë, 41% fatalitete më shumë në 54 javë pandemi

Pandemia është lehtësuar tashmë dhe pothuajse e gjithë Europa po merr frymë lirisht pas 14-15 muajsh shumë të vështirë. Vendet po rihapen gradualisht dhe lëvizjet...

Aksident i rëndë në Memaliaj, motori del nga rruga, humb jetën 68-vjeçari (EMRI)

Një akident i rëndë me pasojë vdekje është shënuar mëngjesin e sotëm në Memaliaj. Mësohet se një motor ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga...

Lajmet e fundit