Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Pre
11 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
15 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

vdekja

Avokati i Popullit heton vdekjen e Lear Kurtit: Ngjarje e përsëritur, Policia të zbatojë të drejtat e qytetarëve dhe detyrimet e veta!

Institucioni i Avokatit të Popullit njofton se ka nisur hetimet e thelluara për rastin e Lear Kurtit, 32 vjeçarit që vdiq në duart e...

Vdekja e 32 vjeçarit, gazetarja: Autopsia e trupit është filmuar e gjitha, nëse familja ka dyshime

Gazetarja Klodiana Lala është shprehur mbrëmjen e sotme se i gjithë procesi i autopsisë së trupit të Lear Kurtit, është i filmuar me kamera....

Berisha ngre akuza ndaj Policisë për vdekjen e 32 vjeçarit: Gënjyen për qesen plastike me kokainë në stomakun e të riut

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish për vdekjen e 32 vjeçarit, Lear Kurti, duke deklaruar se qeveria e ka vrarë për herë të dytë,...

Media britanike: Elizabeth II vdiq disa orë para se të lajmëronte Familja Mbretërore, princat nuk i dhanë dot lamtumirë

Mbretëresha vdiq në mënyrë paqësore me mbretin e tanishëm Charles dhe Anne, Princeshën e Familjes Mbretërore, pranë shtratit të saj, pasi disa anëtarë të...

Vdekja e Mbretëreshës Elizabeth II, momenti kur BBC jep lajmin dhe vendos himnin në nder të saj

Mbretëresha Elizabeth II, monarkja më jetëgjatë në Mbretërinë e Bashkuar, ka vdekur në Balmoral në moshën 96-vjeçare. Ajo mbretëroi për 70 vjet, që kur...

Ilir Meta ngushëllime Familjes Mbretërore: Thellësisht i trishtuar! Jam i bindur se do të kujtohet përherë me respektin më të thellë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka reaguar pas ndarjes nga jeta të Mbretëreshës Elizabeth II. Në një postim në “Facebook”, Meta i trishtuar...

Sajoi vdekjen në Pukë dhe u gjet pas 8 muajsh në Itali, Davide Pecorelli do merret i pandehur nga Prokuroria për 4 akuza

Davide Pecorelli, italiani që sajoi vdekjen e tij në Gjergjan të Pukës, do merret i pandehur nga prokuroria e këtij qyteti. Tashmë hetuesit e...

Vdekja e ish-presidentit Bujar Nishani, Fevziu: Nuk bërtiti kurrë që të tjerët të shihnin punën e tij

Gazetari Blendi Fevziu ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të ish-presidenit Bujar Nishani. Ai thotë se Nishani ishte një shërbyes i përkushtuar i...

Komiteti Helsinkit: Ilvi Meta s’kishte bluzë me kapuç, orari i vdekjes nuk përputhet! Roja nuk kishte celësin e qelisë, e mbante shefi

Komiteti shqiptar i Helsinkit bën me dije se pasditen e djeshme vëzhguesit e kësaj organizate kanë qenë në qelitë e Komisariatit të Kavajës, ku...

Aksidenti në Elbasan, ndërron jetë këmbësori, policia arreston shoferin 21-vjeçar

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në fshatin Vidhas të Elbasanit, ku një makinë ka përplasur një prej këmbësorëve që po kalonte...


Lajmet e fundit