Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

vazja

Shkoi me të ëmën për të kërkuar ndihmë, hoxha e fut në dhomë dhe përdhunon vajzën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fushë Kosovë, ku një person është arrestuar pasi dyshohet se ka përdhunuar një vajzë. Sipas mediave kosovare autori,...

“Zoti ma çoi sëmundjen e dy lule nuk t’i solla te guri”, Çun Lajçi kujton vajzën e ndjerë për ditëlindje

Aktori Çun Lajçi ka përkujtuar vajzën e tij të ndjerë, Bubulinën, në ditëlindjen e saj. Lajçi në një postim në rrjetet sociale shkruan se për...

‘Prisni sa rikthehem në Britani të marr atë që kam lënë pas’, Noizy merr vendimin e papritur, gjithçka ‘lidhet’ me vajzën e tij

Reperi i njohur shqiptar Noizy, në kulmin e karrierës së vet ka bërë një postim të mistershëm në rrjete sociale. Ai...

Lajmet e fundit