Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

vasilika hysi

Nga Ulsi Manja dhe Alket Hyseni, te Myslim Murrizi dhe Vasilika Hysi, ngrihet Komisioni ‘Ad Hock’: 12 deputetë do merren me plotësimin e vendeve...

Kuvendi ka miratuar sot ngritjen e Komisionit Parlamentar “Ad Hoc”, i cili do të merret me përzgjedhjen e kandidatëve për anëtarë zëvendësues për pozicionet...

Komisioni për Metën/ Murrizi: Kur dekretoi 5 Qershorin e njihte Kuvendin, tani jo! Hysi: T’ia kursejmë qytetarëve thirrjen me forcë të Presidentit; Hyseni: Doja...

Anëtarët e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidenti Ilir Meta kanë shtruar sot mundësinë e thirrjes me forcë të kreut të shtetit për të...

Komisioni i Ligjeve mblidhet për Metën: Ka shkelur në mënyrë flagrante Kushtetutën! Kuvendi t’a shkarkojë si President i Republikës (DETAJET)

Komisioni i Ligjeve ka nisur sot punën për shqyrtimin e propozimit të depozituar në Kuvend nga 50 deputetë për shkarkimin e Presidentit të Republikës...

Vasilika Hysi uron për 8 Mars 2 ikonat: Tinka Kurti dhe Nare Qesari modeli i grave që na frymëzojnë

Nënkryetarja e Kuvendit, Vasilika Hysi ka uruar dy ikonat Tinka Kurtin dhe Nare Qesarin. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo...

VASILIKA HYSI ikën me një ‘akord’ nga lista e deputetëve të PS: Do të kontribuoj nga jashtë për Reformën në Drejtësi (ARSYET)

Vasilika Hysi, e cila ka mbajtur postin e nënkryetares së Parlamentit, njoftoi sot se është tërhequr nga PS dhe nuk do të garojë në...

Rama i emocionuar lajmëron: Vasilika Hysi ka vendosur të tërhiqet nga Partia Socialiste

Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar tërheqjen nga Partia socialiste, të nënkryetares së kuvendit Vasilika Hysi. Rama tha se ishte i emocionuar...

Plas debati në Këshillin e Integrimit, Hysi i kthehet Hajdarit: Nuk ke eksperiencë! Deputetja: Më ofenduat!

Ditën e sotme është organizuar një mbledhje e Këshillit Kombëtar të Integrimit ku ka pasur edhe debate. Kryetarja e mbledhjes Rudina...

“O jorgo, mustaqet e satome t’i shkul”, gazetari ‘i çon’ fjalë Vasilika Hysit se e ka sharë Kujtim Gjuzi, nënkryetarja e Kuvendit i thotë...

Nënkryetarja e Kuvendit Vasilika Hysi, i ka kërkuar sot deputetit Kujtim Gjuzi që t’i kërkojë falje gazetarit Jakup Gjoca, se e ka fyer në...

‘Ne jemi vend laik’, Gjoni përplaset me Vasilika Hysin dhe Halit Valterin: Ralf, kujdes kur të flasësh për gratë me shami se…

Deputeti Ralf Gjoni ka debatuar me Halit Valterin dhe Vasilika Hysin gjatë seancës së sotme plenare në Kuvendin e Shqipërisë. Akuzat...

Përplasje në Kuvend, Vasilika Hysi ndërpret seancën, Myslym Murrizi nuk lëshon foltoren

Është ndërprerë seanca e sotme plenare por edhe pamjet e drejtpërdrejta. Shkak është bërë deputeti i opozitës Myslym Murrizi i cili...

Lajmet e fundit