Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

vasili

Ministri i LSI-së shigjeton Ramën: Pasioni i kryeministrit janë konfliktet, Meta do të shpëtojë zgjedhjet

Ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili një nga njerëzit më të besuar të Ilir Metës që ditët e fundit ka qenë edhe pjesë e negociatave...

Reforma në Drejtësi, Vasili: Puritanizmi ekstrem krijoi probleme, nuk ka kandidatë

Ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili thotë në “Arena” nga Dritan Hila në Ora Neës, se pas miratimit të reformës në drejtësi, për shkak të...

“Luftë PD-LSI”, Vasili i përgjigjet ashpër Bashës: Problemi juaj është oligarkia, dekriminalizimi standart i LSI

Levizja Socialiste per Integrim i eshte pergjigjur me Petrit Vasilin akuzave te PD-se, e cila u deklarua sërish kundër konçesionit të laboratorëve, dializës kontrollit...

100 milion euro për dixhitalizimin, zbardhet debati mes ministres Harito dhe deputetit të LSI

Projektbuxheti i vitit 2017 ka përplasur dje dy aleatët në qeverisje, Lëvizjen Socialiste për Integrim dhe ministrat e Partisë Socialiste. Gjatë...

“Rroshi”, Petrit Vasili: Çdo njeri me probleme me ligjin të lërë funksionet dhe të harrojë politikën

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka dhënë një mesazh të qartë për të gjithë zyrtarët apo politikanët që kanë probleme me...

Lajmet e fundit