Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

vasili

Lirimi i litarit për masat e Covid, Vasili i ‘troket kokën’ Ramës: Qëndrimi i orientuar nga interesi politik i ditës, fare nga pandemia

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili vijon akuzat ndaj qeverisë lidhur me masat që po merren për përballimin e situatës së krijuar prej Covid 19....

‘Skenarët me 18000 të vdekur’, Vasili nxjerr ‘bllof’ Ramën: Po trajtohemi si indianët e Amerikës! I bie 4 herë më shumë vdekje nga Covidi...

Ish-deputeti i LSI Petrit Vasili ka analizuar situatën në të cilën ndodhet vendi ynë prej pandemisë, ndërsa ka komentuar dhe deklaratën e bërë ditën...

Akuzat për mjekun Ismaili, Vasili sulmon Ramën: Po tallet me mijëra të vdekur në Itali dhe çon pompistin per mjek

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili është një nga politikat që ka reaguar lidhur me mjekun Qazim Ismaili që ka shkuar drejt Italisë, për të cilin...

‘Ky kryeministër duhet lidhur dhe i duhet bërë electroshock’, Petrit Vasili sulmon Ramën: Tërhiqu nga vendimet e çmendura sa je në kohë

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka dalë kundër vendimit të kryeministrit Rama për të bllokuar qarkullimin e këmbësorëve pas orës 18:00. ...

Petrit Vasili mesazh inkurajues për mjekët: Forcë dhe kurajo miqtë e mi, vetëm ju dini ta fitoni këtë betejë

Në këto ditë të vështira të përhapjes së koronavirusit, mjekët dhe infermierët qëndrojnë në krye të detyrës, edhe pse rreziku për ta është më...

Vasili akuzon Ramën: Maskat e skaduara veprim kriminal, të largohet menjëherë dhe të merret nën hetim

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka akuzuar kryeministrin Rama se i ka dhënë personelit mjekësor maska të skaduara. Ai thotë se...

Petrit Vasili shpërndan videon: Gjonaj nuk heq dorë nga mashtrimi publik për Kushtetuesen

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili akuzon Ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj se po vazhdon të mashtrojë për çështjen e Gjykatës Kushtetuese. ...

‘Për një copë kryetar qarku Rama bllokoi marrjen e statusit kandidat’, Petrit Vasili publikon videon

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka publikuar një video, me anë të së cilës akuzon Ramën se bllokoi për 3 vite integrimin dhe marrjen...

Petrit Vasili i del krah pronarit të UET: Horrat e qeverisë nuk arrestohen, ndërsa Çili po

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka reaguar pas arrestimit të botuesit dhe pronarit të UET, Henri Çili, duke thënë se janë lënë të lirë...

Vasili i kthehet Ramës: Mos fol më Edi, ti nuk merr vesh asgjë nga kjo punë

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një postim në rrjetet sociale i ka kthyer përgjigje kryeministrit Rama, duke i thënë të mos flasë më,...

Lajmet e fundit