Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

vasil dervishaj

Kapet në Itali shqiptari i rrezikshëm i kërkuar për vrasje në Vlorë

Policia italiane ka arrestuar një 30-vjeçar shqiptar të shpallur në kërkim për një sërë veprash ë rënda penale, ndër to edhe kryerjen e një...

Vrasja e biznesmenit vlonjat, arrestohet 28 vjeçari që nuk kallëzoi krimin (EMRI)

Strukturat Policore për Hetimin e Krimeve ndaj personit dhe pronës në Drejtorinë Vendore të Policisë Vlorë kanë bërë të mundur ndalimin e shtetasit Donel.Sh.,...

Atentat me armë zjarri në Vlorë, vritet pronari i lokalit të njohur (EMRI-FOTO)

Një 29-vjeçar është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Persona të paidentifikuar i kanë zënë pritë...

Lajmet e fundit