Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

varreze mesjetare

Nga shek. 8-11: Ja objektet e rralla që kanë dalë në dritë nga varreza mesjetare e Përmetit (Fotogaleri)

Vazhdojnë gërmimet arkeologjike në varrezën mesjetare të Përmetit. Specialistët e Instituti Kombëtar i Trashëgimisë Kulturore dhe DRTK Gjirokaster kanë nxjerrë në dritë të tjera objekte...

Lajmet e fundit