Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

varret

Dy trëndafila mbi varrin e prindërve, kryeministri Rama rrëqeth me fjalët: Kur nëna dhe babai të shohin nga lart, lutesh të jesh i denjë...

Kryeministri Edi Rama ka vizituar ditën e sotme varret e prindërve të tij, Kristaq dhe Aneta Ramës, në 1 vjetorin e vdekjes së kësaj...

Aksidenti tragjik, flet vëllai i Evisa Prekës: Motra kërkon të shkojë te varret e fëmijëve

Evisa Preka është e vetmja e mbijetuar nga aksidenti fatal në Shkodër. 36-vjeçarja humbi në aksident bashkëshortin dhe 3 fëmijët. Evisa e...

Lajmet e fundit