Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

varin

Vrasja e Ravik Gurrës, avokatët e Lushnjes bojkotojnë punën, varin veshjet në kangjella

Në shenjë proteste për vrasjen e Ravik Gurrës kanë bojkotuar punën edhe avokatët e Vlorës dhe të Lushnjes. Avokatët kanë...

Lajmet e fundit