Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

varianti Mu

Varianti “Mu” i afrohet Shqipërisë, konfirmohen rastet e para në vendin fqinj

Greqia ka konfirmuar 6 rastet e para të variantit Mu të Covid-19. Organizata Kombëtare e Greqisë për Shëndetin Publik ka deklaruar se 6 rastet po...

Çfarë dimë deri më tani për variantin “Mu”?

Organizata Botërore e Shëndetësisë po ndjek një variant të ri të koronavirusit, të quajtur Mu. I zbuluar për herë të parë në Kolumbi, në fillim...

Varianti ri “Mu” i Covid-19, OBSH ngre alarmin: Virusi po qarkullon në disa vende

Prej rreth dy vitesh bota është “pushtuar” nga Covid-19, dhe si duket fundi do të vonojë të vijë pasi shfaqen variante të reja të...

Lajmet e fundit