Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Varfëria ekstreme e familjes në Berat, e vetme dhe me dy fëmijë nëna bën apel për ndihmë: Kam vetëm 20 lekë për bukë

Varfëria ekstreme e familjes në Berat, e vetme dhe me dy fëmijë nëna bën apel për ndihmë: Kam vetëm 20 lekë për bukë

Emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” në Neës 24 ka transmetuar këtë të premte historinë e Edlirës me dy fëmijë jetimë në qytetin e Beratit. Edlira...

Lajmet e fundit