Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Vangjush Dako

Zbardhet URDHRI i Joe Biden, nga të KORRUPTUARIT te ata “NON-GRATA”, kush janë zyrtarët që do u sekuestrohet prona në SHBA

Një lajm i bujshëm është bërë me dije sot nga presidenti i SHBA, Joe Biden, cituar nga ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim....

U përplas me makinë në Farkë, doli i dehur pas testit, Aleksandër Gjoka ka qenë duke pirë me Vangjush Dakon?! (FOTO që publikoi në...

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka u përfshi në një aksident në Farkë, Tiranë mbrëmjen e djeshme, pasi po drejtonte në gjendje të dehur mjetin....

Paloka bën deklaratën e fortë: Takimet e PS bëheshin në kompleksin GOLDEN ku u vra Jan Prenga. Vangjush Dako dilte natën se ka probleme...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka deklaruar mbrëmjen e sotme se PD nuk do t’i njohë zgjedhjet e 25 prillit, pasi sipas tyre...

Përplasja e Xhaferrit me Dakon, reagon Edi Paloka: Ai është kryetari real i PS-së në Durrës, do vazhdojmë të luftojmë për demokracinë

Kandidati për deputet i PD-së në Durrës, Edi Paloka ka reaguar për përplasjen e Ferdinand Xhaferrit me Vangjush Dakon. Përmes një deklarate për mediat, ai...

ME VIDEO/ Plas sherri në KZAZ-në në Durrës, konfliktohen Vangjush Dako dhe Ferdinant Xhaferri

Ka plasur sherri mes ish-kryebashiakut të Durrësit Vangjush Dako dhe Ferdinant Xhaferrit të PD.Konflikti ka ndodhur në një KZAZ në Durrës gjatë numërimit të...

Rishfaqet Vangjush Dako, filmohet duke u kujdesur për pemët në rrugët e qytetit të Durrësit (VIDEO)

Ish-kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako është rishfaqur ditën e djeshme në shërbim të qytetarëve. Edhe pse na ndajnë vetëm 21 ditë nga zgjedhjet parlamentare, në...

Socialistja publikon foton me Vangjush Dakon dhe shkruan: Njishi i Durrësit! Kryetari më i mirë i të gjitha kohërave

Teksa na ndajnë edhe 26 ditë nga zgjedhjet parlamentare, Vangjush Dako shfaqet në terren në qytetin e Durrësit, këtë herë edhe me “look” ndryshe. Është...

Pjesë e hetimit të dosjes 339 dhe ‘NON GRATA’ në SHBA, por Vangjush Dako nuk heq dorë! Kërkon të rizgjidhet në kryesinë e PS

Ditën e djeshme, në hapjen e punimeve të Kongresit të PS, ish-kryebashkiaku Vangjush Dako u shfaq vetëm pak poltrone më tutje nga kryeministri Edi...

Deklarata e fortë, Rama: Vangjush Dako është MIKU IM, edhe po shkoi në BURG! S’ma përcakton Departamenti i Shtetit kë kam mik

Kryeministri Edi Rama thotë se ish-kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako, do të mbetet miku i tij, edhe nëse përfundon në burg. ...

Përçahet PS e Durrësit, Ardit Kërtusha heq dorë nga gara: Ka ndërhyrje të paimagjinueshme, rrëmbyesit e partisë duan të vendosin marionetën e Dakos

Ardit Kërtusha heq dorë nga gara për kreun e PS-së në Qarkun e Durrësit. Kërtusha me largimin e tij, zbulon prapaskenat...

Lajmet e fundit