Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

vangjel tavo

Hapja e kutive të Gjirokastrës, Vangjel Tavo: Nga të dhënat e pajisjes PEI, 14 persona kanë votuar 74 herë; numëruesi i PS erdhi nga...

Vangjel Tavo, drejtuesi politik i LSI në Gjirokastër reagon pas hapjes së kutive me materialet zgjedhore të zgjedhjeve të 25 prillit dje në KQZ,...

LSI nuk arriti të merrte asnjë mandat në Gjirokastër, reagon Vangjel Tavo: Beteja ishte në kushte të pabarabarta, fitorja ishte e vështirë

Lëvizja Socialiste për Integrim nuk ka arritur të marrë asnjë mandat në Gjirokastër. Numërimi ka përfunduar pak orë më parë dhe fituese doli PS ku...

Kandidati i LSI nxjerr fotot: Furgoni i “Rilindjes” po mbushet me salcë kosi, sheqer e makarona

Kandidati për deputet i  LSI, Vangjel Tavo përmes një postimi ka denoncuar tentativat e Partisë Socialiste për blerje vote. Ai një llogarinë e tij në...

“Pa dyer, dritare dhe energji elektrike”, Vangjel Tavo publikon fotot nga qendra e votimit në Krahës

Kryesuesi i listës së LSI në Gjirokastër, Vangjel Tavo ka bërë një tjetër denoncim ditën e sotme. Ai ka postuar disa foto nga qendra e...

‘PS ka mbushur magazinat me ushqime për vota”, socialisti Flamur Golemi i zbulon ‘blofin’ Vangjel Tavos së LSI: Janë donacion nga Gjermania

Kryebashkiaku i Gjirokastrës Flamur Golemi, i përgjigjet akuzave të drejtuesit politik të LSI në këtë qark Vangjel Tavo, i cili sot ndau disa foto...

Tavo denoncon nga Gjirokastra: Rilindja ka mbushur magazinat e Drejtorisë së Zjarrfikësve me ushqime për t’i shpërndarë tek banorët në shkëmbim të votës

Drejtuesi politik i LSI në Qarkun e Gjirokastrës, Vangjel Tavo ka bërë një denoncim, ku thotë se “Rilindja", po blen votën duke shpërndarë tonelata...

Vangjel Tavo thirrje Bledi Çuçit: Të pres në përballje! Ku dhe kur të duash!

Kandidati për deputet i LSI-së në Gjirokastër Vangjel Tavo, i ka bërë thirrje për debat të hapur publik kandidatit të Partisë Socialiste, Bledi Çuçi. Nëpërmjet...

Akuza e fortë e Vangjel Tavos: Ish-shefi i Policisë Arianit Arapi, bën fushatë për Bledi Çuçin; Fatmir Xhafaj e shkarkoi se u kap me...

Politikani i LSI Vangjel Tavo ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen ne djeshme, kur është shprehur se ish-shefi i Policisë së Gjirokastrës Arianit...

I ofronte para qytetarëve në emër të tij, Vangjel Tavo denoncon policin: E kurdisur nga “Rilindja”, vijnë me Fouristrada dhe… (E PLOTË)

Kandidati i LSI-së në qarkun e Gjirokastrës, Vangjel Tavo ka kallëzuar në Prokurori një person, i cili sipas tij u ofronte para qytetarëve në...

Vangjel Tavo publikon fotot: Rilindas, s’ju vjen turp? Sot që vdiq Bashkimi vini banderola fushate në Gjirokastër?

Partia Socialiste dhe ajo Demokratike vendosën që ditën e sotme të mos zhvillonin asnjë aktivitet politik, pas ndarjes nga jeta të ish-deputeti Bashkim Fino.Por...

Lajmet e fundit