Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

vangjel dule

Mori mbi 5000 vota, por s’ishte në listë të sigurtë, Ori Nebiaj zbulon nëse do të futet në parlament: S’ka faj Vangjel Dule, unë...

Kandidatja për deputete në listën e koalicionit PD-AN në qarkun e Tiranës, Ori Nebiaj ka folur sot për zgjedhjet e 25 prillit dhe peticionin...

Deputetët me më pak vota që do të hyjnë në Kuvend, në listë edhe Monika Kryemadhi, Vangjel Dule e Najada Çomo

Në zgjedhjet e 25 prillit qytetarët shqiptarë kishin mundësi të votonin jo vetëm për partinë, por edhe për kandidatin e preferuar.Por në Parlamentin e...

Vangjel Dule plas “BOMBËN” dhe akuzon me emra: Videon kundër meje e ka sponsorizuar Gent Strazimiri

Kreu i PBDNJ-së Vangjel Dule ka akuzuar Gent Strazimirin si personin që ka sponsorizuar videon kundër tij që bëri xhiron e rrjeteve sociale.Ai tha...

U zgjodh deputet me pak vota personale, flet Vangjel Dule: Të ngremë vatrat e rezistencës, ose në të kundërt vendi rrëshqet drejt regjimeve kaukaziane

Kryetari i PBDNJ-së, Vangjel Dule, është shprehur mbrëmjen e sotme se opozita duhet të ngrejë vatrat e rezistencës, ose në të kundërt Shqipëria do...

Fatmir Mediu dhe Vangjel Dule e konfirmojnë: Do të shkojmë në Parlament, qëndrimi ynë si opozitë do të jetë i unifikuar

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu dhe kryetari i PBDNJ-së, Vangjel Dule, kanë konfirmuar mbrëmjen e sotme se do të marrin pjesë në parlamentin...

“Tironsit” hapin peticion për Ori Nebijaj: E duam në Parlament, në vend të Vangjel Dules!

Ori Nebijaj, kanidate për deputete e PD në Tiranë, nuk arriti të siguronte votat për një vend në Parlamentin e ri. Ajo renditej e...

Aktori i njohur i bashkohet thirrjeve kundër Vangjel Dules: Asnjë taksë shqiptari për të paguar një antishqiptar për deputet!

Aktori i njohur i humorit Flor Binaj i bashkohet protestës së banorëve të Tiranës, të cilët nëpër shtylla kanë ngjitur mbrëmjen e djeshme postera...

FOTO/ Tirana mbushet me postera kundër Vangjel Dules: Para se të votosh numrin 11, mendo për Çamërinë! Mendo për jugun e Shqipërisë

Qytetarët e Tiranës kanë dalë kundër kandidimit të Vangjel Dules, pasi kryeqyteti është mbushur me postera kundër kryetarit të PBDNJ-së.“Para se të votosh Nr.11,...

Rama ironizon nga Kavaja: Luli e bën gjumin “top” kudo që ta lësh, Shpëtim Idrizi ngrihet me sytë e kuq nga gjumi deri në...

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka zhvilluar një takim me qytetarët e Kavajës, ku gjatë fjalës së ti para qytetarëve ka ironizuar kandidatët...

Vangjel Dule dhe Fredi Beleri shkojnë në Greqi dhe takojnë ministrin e Jashtëm të Greqisë Dendias, kërkojnë mbështetje për zgjedhjet

Kreu i PBDNJ Vangjel Dule dhe kreu i Omonias Fredi Beleri kanë zhvilluar një takim në Greqi, me zyrtarët më të lartë të diplomacisë...

Lajmet e fundit