Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

Valeska Pereira Monteiro

Drogë dhe armë, arrestohet 27- vjeçarja që drejtonte bandën e trafikut në Brazil, e reja po pushonte në vendin luksoz

Një 27-vjeçare braziliane, e njohur si një nga krerët e një karteli droge në Brazil është arrestuar nga policia. E reja, Valeska Pereira Monteiro u...


Lajmet e fundit