Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Valentina Leskaj

Valentina LESKAJ: Si më ftoi Fatos Nano në 2002 për të qenë pjesë e Kabinetit, isha nisur në Paris për një konferencë (DEBATET me...

Valentina Leskaj ka gati tre vjet që e ka lënë politikën, por hyrjen e saj në politikë, dhe në PS, e risjell përmes një...

Covid i mori bashkëshortin, Valentina Leskaj me fjalë prekëse: Kalova periudhë të vështirë, por ju ma lehtësuar dhimbjen

Ish-deputetja e PS-së, Valentina Leskaj dy javë më parë fatkeqësisht humbi bashkëshortin nga Covid-19. Gjatë kësaj kohe ajo nuk ka qenë...

Valentina Leskaj mori postin e lartë, vjen reagimi i Yuri Kim: Ajo mban një traditë krenare

Ish-ministrja e PS Valentina Leskaj, pak javë më parë mori postin e rëndësishëm duke u bërë pjesë e Bordit Këshillues të Lëvizjes Kundër Anti-Semitizmit...

Valentina Leskaj bëhet pjesë e bordit të rëndësishëm, e para myslimane në këtë detyrë

Ish-ministrja Valentina Leskaj, bëhet pjesë e Bordit Këshillues të Lëvizjes Kundër Anti-Semitizmit si e para myslimane në këtë detyrë.  Lajmin e...

Bularati, Leskaj: Nëse do kishin kapërcyer kufirin shqiptarët do ishte…

E ftuar në emisionin ‘Ditë e re’ në Ora News ish deputetja socialiste Valentina Leskaj foli për ngjarjen e Bularatit, ku varrimi i ekstremistit...

Para dhënies së konkluzioneve për negociatat me BE, zbuloni me kë u takua në lokal eurodeputeti Kukan

E tërhequr nga jeta politike aktive, por prezent në tryezat me ndërkombëtarët që nuk ia harrojnë kontributet. Valentina Leskaj, ish nënkryetare...

Leskaj komenton koalicionin PS-LSI: Nuk ka marrëveshje të re, jo unanim për çdo gjë

Deputetja socialiste, Valentina Leskaj ka komentuar marrëdhënien brenda koalcionit PS-LSI, duke kërkuar që jo çdo lëvizje të shihet si traumatike. Për...

Valentina Leskaj flet për familjen dhe marrëdhëniet me nipërit dhe mbesën: E di që u ka munguar gjyshja

Deputetja e Partisë Socialiste, Valentina Leskaj ka folur në “Këndin e Ekselencës” në “News 24” për familjen e saj dhe marrëdhëniet që ka me...

Tirana angazhohet në çdo organizatë, Leskaj letër KiE: Ndalimi i Haradinajt nga Franca po dëmton dialogun

Tirana zyrtare është angazhuar në çdo organizatë ndërkombëtare ku bën pjesë për të ngritur çështjen e arrestimit të ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj në...

Blushi përplaset në Kuvend me Leskajn: Mos më bëj të humb durimin, do tregoj çdo gjë për ju

Deputeti Ben Blushi është përplasur me drejtuesen e seancës në Kuvend, Valentina Leskaj, pasi kjo e fundit i ka rënë ziles për mbarimin e...

Lajmet e fundit