Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

valentin lumaj

T’i bëhet funerali PD: Në gur të varrit të shkruhet “E themeluan heronjtë, e vranë tradhëtarët”

Nga Valentin Lumaj Partia Demokratike po kalon nje knock-down akut. Sali Berisha dhe forcat e vërteta të djathta kanë dy rrugë: ose të mblidhen bashkë...

Lajmet e fundit