Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

valbone

Biznesmeni nga Kosova kalon me motor në shtegun Valbonë-Theth, thotë se e kërcënuan me jetë: Pronari i kafes na doli para, na shau e...

Burim Piraj, biznesmen shqiptar nga Kosova, thotë se gjatë një udhëtimi me motor që ka bërë dy ditë më parë në veri të vendit...

Të veshur me bluza kuqezi, dalin fotot nga momenti i gjetjes së dy turistëve që kishin humbur në Valbonë; ndihmoi shumë qeni i policisë

Dy turistët e huaj që kishin humbur rrugën në Parkun Kombëtar të Valbonës janë gjetur ditën e sotme nga efektivët e policisë. Pas kërkimeve...

Humbën dje në zonat e thella të Valbonës, gjenden sot dy turistët e huaj

Gjenden dy turistët e huaj të cilët humbën gjurmët që prej ditës së djeshme në zonat e thella të Valbonës, shkruan newsbomb.al. Ata janë...

Punimet në Valbonë, ‘Shoqata Toka’ paralajmëron: Çështjen do e dërgojmë në Strasburg

Shoqata Toka ka deklaruar ditën e sotme se çështjen e HEC-eve në Valbonë do ta dërgojë në gjykatën ndërkombëtare të Strasburgut. ...

Bllokohet aksi Bajram Curri-Valbonë, shkak bëhet rënia e gurëve nga lartësia

Aksi Bajram Curri- Valbonë është bllokuar si pasojë e rënies së gurëve. Sipas policisë, rënia e gurëve ka ardhur si pasojë...

Rama publikon fotot e qendrës së re turistike në Valbonë: Shkundëm pluhurin e harresës së turpshme të atyre që e shfrytëzuan këtë vend veç...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto këtë mëngjes përmes të cilave njofton se është hapur qendra e re turistike e Valbonës. ...

Me kapele në kokë, Basha ekspeditë alpine nga Valbona në Theth: S’ka vend më të bukur se i yni!

Lulzim Basha ka vendosur që këtë fundjavë ta kalojë në alept shqiptare, ndryshe nga shumë që në këto ditë të nxehta zgjedhin bregdetin. ...

Viziton Valbonën për herë të parë, Florjan Binaj tregon incidentin që i ndodhi

Pjesë e nismës “Taken By Albania” është dhe aktori i njohur Florjan Binaj, i cili luan një rol mjaft të rëndësishëm në videon e...

Çudia më e madhe, Florian Binaj tregon çfarë i ndodhi në Valbonë

Së fundmi, aktori i ‘Portokallisë’ Florian Binaj ka qenë pjesë e nismës ‘Taken By Abania’. Ai ka luajtur rolin kryesor në...

Kush janë tre elektriçistët ‘heronj’ që sfiduan borën në Valbonë

Reshjet e dendura të borës kanë sjellë probleme me bllokimin e rrugëve dhe me energjinë elektrike në shumë zona. Por pavarësisht...

Lajmet e fundit