Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
0kmh
0 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
15 °
Mar
10 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

Valbona Mema

Hoqi dorë nga çmimi i madh, Valbona Mema FLET pas daljes nga Big Brother: Motra ime ka nevojë për mua

Këngëtarja e njohur shqiptare dhe njëkohësisht konkurrente  në në “Big Brother Vip”, Valbona Mema la sot përfundimisht garën, duke u larguar nga shtëpia. Përmes një...

VIDEO/ Produksioni i Big Brother në udhëkryq, Valbona Mema i “prish” planet, vendimi drastik i këngëtares

Këngëtarja Valbona Mema është larguar nga gara e Big Brother Vip Albania mesditën e sotme, duke hequr dorë nga çmimi i madh. Ka qenë një...

VIDEO/ “Dua të dal se kam nje grua shtatzënë në shtëpi”, Armaldo bisedon me banorët, heq dorë nga lidershipi

Armaldo këtë javë vendosi që t’i kalojë lidershipin e shtëpisë këngëtares, Valbona Mema. "Je lidere, sinqerisht e kam me kopetenca të plota”, dëgjohet të thotë...

Sali Berisha tubim në Shkodër, Yuri Kim i bën “karshillëk” me Bujar Qamilin: Unë e dua Shqipërinë

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, thotë se ka kaluar një mbrëmje të mrekullueshme natën e kaluar, në një event të mbajtur në...

Njëra moderatore e njohur dhe tjetra këngëtare, zbulohen emrat, ja kush janë disa nga personazhet e njohur që do shohim në Big Brother VIP

Big Brother VIP dhe pse nuk ka filluar akoma ka shkatuar mjaft zhurmë në mediat rozë. Të gjithë janë bërë kurioz për të zbuluar...

‘Në drekë presh dhe vezë’, këngëtarja shqiptare i habit të gjithë me ushqimet që konsumon

Valbona Mema është një ndër këngëtaret më të mira të muzikës popullore. E ftuar në ‘Ftesë në 5’, Valbona tregoi dhe...

Dikur me kile të tepërta, ja si duket sot këngëtarja e famshme shqiptare

Këngëtarja e muzikës popullore Valbona Mema është gjithmonë shumë e kuruar në daljet e saj publike. Në fotot e publikuara së...

“Nuk e lejoj të ndërhyjë në bukën e fëmijëve të mi”, ja e vërteta pas fjalëve të Valbona Memës për kolegen e saj Artiola...

“Nuk e lejoj të ndërhyjë në bukën e fëmijëve të mi” kështu u shpreh pra disa ditësh këngëtarja e muzikës popullore shqiptare Valbona Mema....

Lajmet e fundit