Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

vala

“Deti ka valën, njeriu ka fjalën”, kë po “thumbon” Behgjet Pacolli pas apelit që iu bëri liderëve shqiptarë

Behgjet Pacolli është një ndër biznesmenët dhe sipërmarrësit më të suksesshëm në Kosovë dhe më gjerë në Europë.  Ai vazhdimisht poston foto nga punët e...

Drejtori i Postës dhe Telekomit rrihet barbarisht nga policia (VIDEO)

Une nuk do te komentoj gje, por po e le ne vleresimin dhe komentimin tuaj e te publikut!!!  


Lajmet e fundit