Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

vala peshku

VIDEO/ “Veshët në dorë t’i jap”, përplasje dhe ofendime mes zyrtarëve shqiptar

Asamblistja e PSD-së në Komunën e Prishtinës, Vala Peshku, është përplasur ashpër me asamblistin e Lëvizjes Vetëvendosje, Besnik Mujeci, përgjatë mbledhjes së Kuvendit Komunal. Mujeci...

Lajmet e fundit