Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

vala e te nxehtit

Shqipëria do preket nga një stuhi e fortë, agjencia botërore meteorologjike paralajmëron rrezikun që po i kanoset rajonit: Do të ketë shira të rrëmbyeshëm...

Pas valës së të nxehtit dhe zjarreve, agjencia botërore meteorologjike, Sever Weather, ka paralajmëruar për një rrezik të mundshëm për shtetet e Gadishullit të...

Vala e të nxehtit izolon Amerikën, mbi gjashtë të vdekur

Pjesa më e madhe e Shteteve të Bashkuara ka përjetuar këto ditë një valë nxehtësie që ka shkaktuar të paktën gjashtë të vdekur. ...

Lajmet e fundit