Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

vaksinimi i prokuroreve

Këshilli i Lartë i Prokurorisë shkresë Ministrisë: Të vaksinohen prokurorët, kemi shumë kontakte dhe s’mund të punojmë online

Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë Gent Ibrahimi, përmes në një shkrese zyrtare i kërkon Ministrisë së Shëndetësisë që të vaksinohen prokurorët, anëtarët...

Lajmet e fundit