Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

vaksinimi +18

Lajm i MIRË: Gushti do të jetë muaji i hapur i vaksinimit masiv +18 vjeç, grupet e riskuara mos të…

Gushti do të jetë muaji i hapur i vaksinimit masiv për çdo qytetar +18 vjeç. Lajmi është bërë me dije nga ministrja e Shëndetësisë...

Nis të hënën java e vaksinimit të hapur +18 vjeç, apeli i ministres: Merrni sa më shpejt dozën sepse ka një alert të prezencës...

Ministria e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, sot ka inspektuar nga afër procesin e vaksinimit pranë ambienteve të stadiumit “Air Albania”, nga ku ka bërë me...

“Shyqyr që na erdhi dita ta bëjmë”, qytetarët +18 vjeç më të sigurtë pas vaksinimit: Një nismë e suksesshme dhe e nevojshme

Sot është dita e dytë e procesit të vaksinimit +18 vjeç, ku një numër i lartë qytetarësh kanë marrë dozën e vaksinës kundër Covid-19. Ministrja...

Lajmet e fundit