Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

vaksinime

Mbi 1 milion qytetarë janë vaksinuar kundër COVID në vendin tonë

1 milion vaksinime janë bërë deri më tani në vendin tonë. Lajmin e ka bërë me dije ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Ajo u ka...

Kosova me vetëm 5 raste pozitive, asnjë humbje jete nga Covid në 24 orët e fundit

IKSHPK e Kosovës ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vend. Gjatë 24 orët e fundit janë...

Manastirliu nxjerr shifrat e imunizimit: 5103 vaksinime të kryera sot, mbi 708 mijë që prej fillimit të fushatës

Në kuadër të nismës “Shqipëria buzëqesh” sot në vendin tonë janë kryer 5103 vaksinime. Lajmi u bë me dije nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta...

Manastirliu: Janë realizuar më shumë se 650 mijë vaksinime, objektivi ynë është 1 MILIONË imunizime

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastitrliu ka publikuar shifrat e vaksinimit, ku që prej fillimit të fushatës janë kryer më shumë se 650 mijë vaksinime...

Manastirliu nxjerr shifrat: Mbi 10 mijë të vaksinuar sot, më shumë se 600 mijë që prej fillimit të fushatës

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë me dije shifrat e vaksinimit në vendin tonë. Ditën e sotme janë kryer 10.169 vaksinime në të...

“Rreth 20 mijë vaksinime janë kryer për uniformat blu”, Manastirliu: Synojmë për të arritur 1 milion brenda qershorit

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu bën me dije se rreth 20 mijë vaksinime janë bërë tek uniformat blu. Më anë të një postimi në rrjetet...

“U kry”, Ogerta Manastirliu nxjerr shifrat: 500 mijë vaksinime u arritën 29 ditë para afatit të bërë publik, vazhdojmë drejt objektivit 1 milionë

Ministrja e Shëndetësisë ka njoftuar se shqipëria e ka arritur 29 ditë para afatit objektivin për vaksinimin e 500 mijë qytetarëve.Manastirliu thotë se tashmë...

Manastirliu heq vëmemdjen nga politika dhe nxjerr shifrat: Sot janë kryer 8236 vaksinime anti-COVID-19

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastriliu ka publikuar shifrat e vaksinimit që janë kryer sot, ku njofton se janë 8236 vaksinime. Ndërkohë që prej fillimit të...

Lajm i mirë, Shqipëria arrin 400.000 vaksinime anti-Covid

Një lajm i mirë ky për Shqipërinë, në këtë periudhë të vështirë që po kalon vendi si pasojë e pandemisë. Që nga fillimi i...

Manastirliu nxjerr shifrat dhe tregon sa vaksinime janë bërë deri tani në vendin tonë: Nuk ndalemi derisa të…

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka njoftuar se janë kryer më shumë se 155 mijë vaksinime anti-covid në Shqipëri, ndërsa ditën e sotme janë...

Lajmet e fundit