Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

vaksinim me detyrim

“Jo shoqëri e ndarë”, mijëra protestues kundër vaksinimit me detyrim në Vjenë (VIDEO)

Mijëra qytetarë protestuan ditën e sotme në Vjenë kundër vaksinimit me detyrim, të vendosur nga qeveria. Protesta u organizua nga partia e ekstremit të...

VAKSINIMI ME DETYRIM/ Studentët marrin vendimin EKSTREM, fillojnë të ÇREGJISTROHEN nga Universitetet: Nuk paguajmë dot tamponin çdo javë

Vaksinimi i detyrueshëm për studentët është një çështje e “nxehtë”në vendin tonë. Pas protestave të shumta , studentët kanë filluar të marrin vendime ekstreme. Disa...

NDODH NË SHQIPËRI/ Top Channel i kërkon punonjësve vaksinim me detyrim

Top Channel ka gjithsej mbi 600 punonjës dhe atyre i është kërkuar që të vaksinohen me detyrim brenda datës 1 Tetor. Urdhri është dhënë...

Italia merr vendimin, asnjë punonjës s’do të pranohet në punë pa “Pasaportën jeshile” të vaksinimit

Italia pritet të marrë vendimin e rëndësishëm, lidhur me vaksinimin me detyrim të popullsisë. Qeveria ka vendosur që të kërkojë “Pasaportën Jeshile” për të gjithë...

Lajmet e fundit