Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

vaksinim masiv

Nesër dhe pasnesër vaksinimi masiv anti Covid, Manastirliu: Aplikoni në e-Albania nëse jeni +18 vjeç

Nesër 29 qershor dhe 30 qershor do të jetë ditë e hapur për vaksinimin masiv anti Covid. Mund të vaksinohet të gjithë qytetarët që...

LAJM I MIRË: 900 mijë qytetarë shqiptarë kanë marrë dozën e vaksinës kundër Covid-19

Ka shkuar në 900 000 mijë numri i të vaksinuarve kundër Covid-19 në vendin tonë. Lajmi është bërë me diije nga kryeministri Edi Rama. Ditën...

Vijon me ritme të shpejta fushata e vaksinimit në Shqipëri, më shumë se 770 mijë qytetarë kanë marrë të paktën 1 dozë të vaksinës

Vijon me ritme të shpejta fushata e vaksinimit masiv në Shqipëri. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka publikuar shifrat e vaksinimeve në vendin tonë.Gjatë...

Manastirliu publikon shifrat: Mbi 7 mijë vaksinime ditën e sotme, në total janë imunizuar më shumë se 192 mijë qytetarë

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar shifrat e vaksinimit, ku gjatë ditës së sotme janë vaksinuar 7386 qytetarë.Ndërkohë që nga fillimi i vaksinimit...

“Rrofshi sa malet!” Rama publikon videon nga vaksinimi i të moshuarve: Mbi 100,000 gjyshe dhe gjyshër të vaksinuar

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga fushata e vaksinimit masiv në disa rrethe të vendit, ku tregon se deri më tani e...

Koordinatorja e vaksinimit: Sinovac kryhet me 2 doza, e dyta do të jetë pas 1 muaji

Koordinatorja e programit kombëtar të vaksinimit, Erida Nelaj, ka treguar se vaksina Sinovac kryhet me 2 doza.Ajo tha se doza e dytë merret pas...

Vaksinimi masiv, Manastirliu tregon ku do të bëhet imunizimi: Në shesh do të jenë 2 çadra të ndara me dhomëza, ja ku mund të...

Ditën e nesërme do të nisë vaksinimi masiv i popullsisë në vendin tonë.Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka dhënë detaje se si do të...

Lajmet e fundit