Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

vaksina ruse

Mjeku Alimehmeti publikon të dhënat e studimit italian: Vaksina ruse është më efektive kundër Omicron se Pfizer

Mjeku i njohur Ilir Alimehmeti ka publikuar të dhënat e një studimi italian, sipas të cilit thuhet se vaksina Sputnik V rezulton të jetë...

Kishin ethe dhe dhimbje koke, humbin jetën katër persona pas marrjes së vaksinës Sputinik V

Katër persona kanë humbur jetën në Rusi menjëherë pasi morën vaksinën kundër koronavirusit Sputinik V. Gjashtë rusë të tjerë gjithashtu kishin shfaqur komplikacione pas marrjes...

Zv.ministrja tregon përse po i marrim tani vaksinat ruse dhe kineze, zbulon pse po mbahet e fshehtë kontrata dhe sasia e dozave

Zëvendës ministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini ka folur lidhur me lëvizjet e fundit që po bën vendi ynë për të marrë vaksina anti-covid, ruse...

Vaksina kundër Covid-19 e padobishme për ata që pinë vodka, panik në Rusi pas paralajmërimit

Kushdo që dëshiron t’i nënshtrohet dozës së Sputnik V, vaksinës ruse të koronavirusit, duhet të përmbahet nga pirja e alkoolit për gati dy muaj...

Vaksina ruse kundër COVID hyn në Kosovë, i pari që e provon është ish-ministri i Zhvillimit Ekonomik (REZULTATI)

Vaksina ruse kundër COVID 19 duket se ka hyrë në Kosovë. Kjo të paktën kuptohet nga një postim i ish-ministrit të...

Vaksina ruse për COVID-19, zyrtarët amerikanë skeptikë

Dy zyrtarë të lartë amerikanë të shëndetësisë kanë shprehur skepticizëm në lidhje me pretendimin e presidentit Vladimir Putin se shkencëtarët rusë kanë zbuluar vaksinën...


Lajmet e fundit