Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

vajze

Florian Marku do të bëhet baba për herë të dytë, boksieri me bashkëshorten zbulojnë gjininë e bebit

Boksieri shqiptar, Florian Marku, po shijon në maksimum jetën e tij teksa fitoret në ndeshjet e tij nuk rreshtin së mbaruari. Pas suksesit historik në...

Mbrëmja në klub kthehet në makth, arrestohen dy shqiptarët që përdhunuan një vajzë të mitur në Itali

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italianë, pasi akuzohen për përdhunim e një vajze të mitur. Bëhet me dije se në pranga ka...

Përndiqte dhe dhunonte adoleshenten, shpallet në kërkim 26 vjeçari nga Tepelena

Një 26-vjeçar është shpallur në kërkim, pasi akuzohet se ka përndjekur dhe ushtruar dhunë ndaj një 17-vjeçareje në Tepelenë. Ka  qenë vetë adoleshentja e...

Edukatorja e rrallë, vajza me nanizëm kujdeset për fëmijët në Prrenjas

Me hapa të vegjël, por me ëndrra të mëdha, Artiola Vreto ka arritur të kalojë vështirësitë dhe t’ja dalë në jetë. E lindur me nanizëm,...

Dy të rinjtë nga Peqini marrin peng vajzën 17 vjeçe dhe e rrahin, Policia ndërhyn në kohë

Dy të rinj nga Peqini janë arrestuar nga Shërbimet e Policisë së Kavajës, pasi kanë marrë një peng një vajzë 17 vjeçe dhe e...

VIDEO/ E reja e zhveshur, ecën nudo në rrugët e Tiranës

Një vajzë e re ëshë parë duke ecur totalishte e zhveshur rrugëve të Tiranës. Siç shihet edhe në video vajza është e zhveshur, teksa mban...

11 pilotë të rinj i shtohen Forcës Ajrore Shqiptare, mes tyre dhe një vajzë

11 pilotë të rinj do t’i shtohen Forcës Ajrore, pas përfundimit të kursit të përgatitjes së pilotëve ushtarakë. I pranishëm në ceremoninë e diplomimit,...

Tentoi të marrë pa leje vajzën e mitur, gruaja në Gjirokastrër denoncon ish-burrin, 34-vjeçari kundërshton policët

Një burrë ka tentuar të marrë nga ish-bashkëshortja e tij pa leje vajzën e mitur. Bëhet me dije se është bërë me dije se ish-bashkëshortja...

U bë nënë për herë të parë, Ilda Bejleri publikon foton e vajzës së porsalindur

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri është bërë nënë e një vajze për herë të parë. Moderatorja solli në jetë një vajzë të cilën e ka...

Videoja në Club, shpërthen ish-konkurrentja e Përputhen: Më vjen turp që i përkas këtij vendi të ndyrë, kthyet një vajzë të dehur në k*rvë

Ish-konkurrentja e Përputhen, Mikela Pupa, ka reaguar e revoltuar në lidhje me videon e publikuar ditën e djeshme ku një vajzë shihej nën shoqërinë...


Lajmet e fundit