Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

vajzat

“Fitorja është grua”, Berisha u bën thirrje grave dhe vajzave të LDG-së të bashkohen me Foltoren në orën 17:00

Ditën e sotme në orën 17:00 ish-kryeministri Sali Berisha do të zhvillojë Foltoren me gratë dhe vajzat. Me anë të një video në rrjetet sociale,...

Vajzat e Limos Dizdarit letër të hapur Ramës: “Faleminderit” për indiferencën që treguat, nuk zbatuat as ligjin për vazhdimësinë e një qendre arti

Vajzat e kompozitorit të njohur Limos Dizdari, i kanë dërguar një letër të hapur keyministrit Edi Rama. Në letër, ato shprehin shqetësimin e tyre përsa...

E padëgjuar në Gjykatën e Elbasanit, punonjëset gra dhe vajza firmosin peticion: Nuk jemi ngacmuar seksualisht nga gjyqtari

Kryetarja e komanduar e Gjykatës së Elbasanit Matilda Fetau, ka mbledhur në një takim të paprecedentë gratë dhe vajzat, punonjëse të gjykatës së Elbasanit,...

VIDEO e plotë, kush është e reja që bllokoi rrugën në Tiranë, me shoqet hapën shampanjë e ia nisën kërcimit, fton të rinjtë në...

Është publikuar video e plotë e vajzave, të cilat pak ditë më parë bllokuan rrugën në Unazën e Madhe në Tiranë duke zhvilluar një...

FOTOLAJM/ Vajzat afgane shkojnë në shkollë, një ditë pasi talebanët morën Kabulin

Foto e mësipërme është bërë virale në rrjet dhe shumë shpejt ka përfunduar në faqet e para të mediave botërore. Në të, duken disa...

Manastirliu kalon fundjavën me familjen, publikon foton krah vajzave dhe bashkëshortit

Pas fushatës dhe javës së gjatë të zgjedhjeve duket se ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka vendosur që këtë fundjavë ta kalojë me familjen...

Rama luan basketboll me vajzat, kryeministri del i humbur në duelin e “koshave”

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme gjatë një takimi të zhvilluar në kryeqytet është ndalur te një fushë basketbolli, ku stërvitet ekipi i moshave...

Nuk i gjen gjë vajzat, mi jo, ç’ti bësh djalit!

Nga Lira Gjika, pediatre “Se ajo është vajzë” “Nuk i gjen gjë vajzat, mi jo, ç’ti bësh djalit. Të gjithë i...

NDODH në TIRANË/ Tre djem me makinë ndalojnë në rrugë dy vajza dhe i ftojnë të futen brenda! Ato refuzojnë, ata zbresin dhe i...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak ditë më parë në te "Ali Demi" në Tiranë, ku 3 djem kanë dhunuar dy vajza të...

Albërie Hadërgjonaj me vajzat në hotelin luksoz, FOTOT nga Turqia

Mosha duket se është thjeshtë një shifër për këngëtaren e njohur, Albërie Hadërgjonaj. Në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet...

Lajmet e fundit