Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
1 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

TAG

Vajza

VIDEO/ E reja jep shfaqje në mes të lokalit në Sarandë, qëndron mes dy djemve, njëri e përkëdhel e tjetri e puth në qafë

Rinia e sotme është disi më e lirshme publikisht se disa dekada më parë. Brezat e rinj sa vijnë e bëhen më mendjehapur me...

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh, nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Esperanca, pas 32 vitesh kërkoi në “Ka Një Mesazh Për Ty”, vajzën e saj biologjike, Marsidën. Në vitet kur e lindi, në 1990, kohërat...

I merrte para një vajze 22 vjeçe, Policia arreston të riun nga Kombinati: E shantazhonte me foto dhe video

Një 27 vjeçar nga Tirana është arrestuar nga efektivët e Komisariatit nr.6 në Kombinat, pasi përndiqte në mënyrë të vazhdueshme dhe shantazhonte një vajzë....

Monika Lubonja në një lidhje të re? Aktorja: Më ka ardhur keq për vajzën, Tea më ka parë me lot…

 Aktorja Monika Lubonja ka qenë mbrëmjen e kësaj të mërkure pjesë e panelit të “Goca dhe Gra”. Monika ka folur për jetën e saj...

“Grumbullim dhe kazan plehrash që qëndrojnë mbi kokën e varrit”, vajza e Lasgush Poradecit: Bashkisë së Pogradecit t’i vijë turp

Marie Lasgush Poradeci, vajza e poetit shqiptar Lasgush Poradeci ka publikuar disa foto që duhet të konsiderohen të turpshme për Bashkinë e Pogradecit. Ajo ka...

Policia nxjerr fotot e një vajze dhe kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikim: Kemi autorizim nga Prokuroria

Policia e Kosovës ka publikuar fotografitë e një vajze dhe kërkon ndihmë nga qytetarët, nëse mund të kenë informacion dhe të ndihmojnë rrjedhimisht në...

E vdekur dhe me shenja dhune në trup, si u zbulua trupi i vajzës në Shkodër: Telefonata që çoi Policinë në livadhe

Leze Qosja, një 37 vjeçare nga Tropoja por banuese në Dobraç të Shkodrës, është gjetur e pajetë pasditen e djeshme. Dy javë më parë...

Nga Tropoja por jetonte në Dobraç, Policia: Vajza që u gjet e vdekur në kanal është 37 vjeçe, motra bëri kallëzim dy javë më...

Vajza që u gjet e pajetë në një kanal në afërsi të bypassit të Shkodrës, është një 37 vjeçare nga Tropoja. Policia e Shkodrës...

E vdekur në krah të autostradës dhe me shenja dhune, gjendet trupi i një vajze në Shkodër

Vajza që u gjet e pajetë në një kanal në afërsi të bypassit të Shkodrës, është një 37 vjeçare nga Tropoja. Policia e Shkodrës...

Tifozi i Romës me synime të qarta: Do qëndroj në Shqipëri po gjeta një vajzë të mirë

Tifozët italianë dhe holandezë kanë “zbarkuar” në Tiranë, ku edhe presin me padurim ndeshjen e Finales ndërmjet Romës dhe Feyenoord. Ditën e djeshme dhe sot...

Lajmet e fundit