Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
0kmh
75 %
Die
12 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

Vajza

Aurela Gaçe publikon foton që s’ka nevojë për koment

Këngëtarja Aurela Gaçe ka publikuar në rrjetet sociale një foto që nuk ka nevojë për shumë koment. Vajza e saj i puth barkun që...

Grabitet një vajzë në Tiranë, u përlesh me agresorin

Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Mahmut Fortuzi” në Tiranë. Një vajze i është vjedhur forcërisht celulari teksa ecte e vetme...

Vajza sulmohet nga maniaku në qendër të Tiranës, ndërhyn policia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e djeshme në qendër të Tiranës, ku një vajzë ka rënë pre e një sulmi nga një...

Vajza sulmohet nga maniaku në qendër të Tiranës, ndërhyn policia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në qendër të Tiranës, ku një vajzë ka rënë pre e një sulmi nga një...

Flet vajza që “shkundi” shqiptarët: Ndoshta një ditë bëhemi bashkë dhe e ndryshojmë këtë vend

Flogerta Krypi është 22-vjeçarja që i shprehu Ambasadores së BE zemërimin e saj me klasën politike shqiptare. Në pak orë video e transmetuar në...

Shokuese: Përdhunimi i 17 vjeçares u transmetua “live” në internet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku një 17 vjeçare ka rënë pre e kurthit të ngritur nga...

Policët në Shkodër: Me 50 lekë ju çojmë në shtëpi. Dy vajzat denoncojnë ngjarjen (Video)

Dy vajza në Shkodër kanë denoncuar në faqen e blogger-it, Olti Curri, një ngjarje të rëndë ku dy policë kanë shkelur hapur etikën dhe...


Lajmet e fundit