Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

Vajza

SURPRIZA/ 7 vite pa u parë, babai nuk njeh të bijën

Takimi i Anisës me prindërit e saj pas 7 vitesh do të duhet të presë edhe pak çaste. Për të surprizuar Donikën dhe Thomain...

Georgina dhe vajza e sapolindur kthehen në shtëpi, Cristiano Ronaldo publikon foton me familjen

Georgina Rodriguez, partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo, është kthyer në shtëpi së bashku me të bijën e sapolindur. Ajo ishte në pritje të binjakëve,...

20 vjeçarja lindi në tualetin e QSUT, gjinekologia Keta: E pamundur të mos e dallosh! Vajza ka pasur raport seksual që mbeti shtatzënë

Rasti i 20-vjeçares që iu drejtua urgjencës me shqetësimin e dhimbjes së barkut e më pas lindi një foshnje në tualet, ishte një ngjarje...

Vajza çon në gjyq nënën dhe i kërkon llogari: Më le pa pasuri, nuk të dua më…

Në seancën e ndërmjetësimit të “E diela shqiptare”  në Tv Klan, Erilda, vajza e Rahmies nuk mundet të qetësohet nga sqarimet e paqarta të...

Ngacmoi seksualisht vajzën e tij, flet 61-vjeçari në Gjykatë: S’e bëra unë, por pronari i një lokali…(E PLOTË)

Jani Kallajxhi që akuzohet për ngacmim seksual ndaj të bijës para togave të zeza ka thënë se nuk e ka bërë ai, por pronari...

VIDEO/ Ky është momenti kur MANJAKU i “Myslym Shyrit” dhunon dy vajza në mes të rrugës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se dy vajza janë rrahur brutalisht nga një djalë me emrin Denis. Ky...

“Isha në makinë me gruan dhe vajzën”, reagon truproja i Lindita Nikollës, mohon t’u ketë nxjerrë armën protestuesve në Paskuqan

Euglen Benga, truproja i Lindita Nikollës që u tha se kërcënoi me armë protestuesit e Paskuqanit ka reaguar për ngjarjen. Punonjësi i gardës sqaron se...

“O Rama, o legen”, Ministrja Kushi dënon keqpërdorimin e fëmijëve në protesta: T’i rrisim me vlerat, lërini të rriten të qetë në fëmijërinë e...

Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka komentuar ligjëratën e një vajze të vogël në protestën e së dielës, e cila nuk ka kursyer as...

VIDEO/ Këngë dhe lot, vajza feston 4-vjetorin, nëna qeras me ëmbëlsira banorët e “5 Majit” që bënin roje jashtë shtëpisë që do u shembeshin

Ditëlindjen e një vajze 4-vjeçare kanë festuar banorët e “5 Majit” mbrëmjen e djeshme, ndërsa bënin roje për banesat e tyre që po prishen...

“E bënte me tjetrën në krevatin tonë”, vajza i rrëfen nënës çfarë i tregoi babait: Më tha “ul kokën dhe mos shkatërro familjen”

Seanca e ndërmjetësimit të “Shihemi në Gjyq” hapet me një konflikt të rënduar midis një nëne dhe vajzës së saj. Merita dhe Eglantina kanë...

Lajmet e fundit