Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

Vajza

Të gjithë e kanë të vështirë të gjejnë sa vajza janë në këtë foto

“Janë dy. Shikoni formën në shpatullën e vajzës së parë, përsëritet në mënyrë perfekte te të gjitha”. “Janë tre pasi po të ishin...

Prekëse / Ajo dëgjon për herë të parë, i dashuri i bën një surprizë tepër romantike

Jeta e një pacienteje në një qendër mjeksore në Misisipi ka patur një kthesë emocionale dhe prekëse në të njëjtën kohë. ...

Misteri i vajzës që fliste në telefon sot në mes të autostradës Tiranë – Durrës

Një ngjarje e rrallë i ka tërhequr vëmendjen shoferëve të shumtë në autostradën Tiranë -Durrës, ku është vënë re një vajzë që qëndron mbi...

Elbasan, 22 vjeçarja tenton vetëvrasjen duke prerë damarët

Një vajzë e re nga Elbasani ëhstë dërguar me urgjencë në spitalin e qytetit pasi kishte prerë damarët e dorës. Vajza 22...

Krujë, 23 vjeçarja u nis për në punë para një jave por nuk u kthye më në shtëpi

Një 23 vjeçare nga Kruja rezulton e humbur prej një jave. Ajo u nis në punë në një fabrikë këpucësh por prej 7 ditësh...

Lajmet e fundit