Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

Vajza

Vajza e Sonila Meços një “fshatare” e vogël, hypën mbi kalë

?.#mustdountil6", shkruan Meço krajas fotos.

Shoferi i furgonit ngacmon vajzën me biçikletë, por çfarë bën ajo e lë me gojë hapur (VIDEO)

Një vajze e re teksa udhëtonte me biçikletë është ngacmuar nga drejtuesi i një furgoni. Ndonëse ajo është përpjekur ta evitojë, ai...

Policia shpëton vajzën nga Shijaku, burri me kallashnikov e kërcënonte se do ta vriste

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Shijak, falë ndërhyrjes së shpejtë kanë parandaluar përshkallëzimin e pasojave të një konflikti familjar. ...

“Tërbohet” vajza në Shëngjin, hipën në shtyllën e ndriçimit në mes të shëtitores

Një video e çuditshme dhe aspak e zakontë po qarkullon në internet, ku një vajzë ka hipur maj shtyllës së ndriçimit për pak sekonda...

Veprime të turpshme para të bijës 5-vjeçare, burg për korçarin, prindrit e djalit: Vajza u abuzua diku tjetër

Gjykata e Korçës e ka lënë në burg Edison Shulin, i cili para pak ditësh u arrestua me akuzën se kryente vepra të turpshme...

Hedhja e 19-vjeçares nga kati i 8-të, flet i dashuri: “Ajo vetëm qante”

Zbardhet një pjesë e dëshmisë së Artur Çelës, 33-vjeçari i cili bashkëjetonte me Safete Begën e cila u hodh nga kati i 8-të i...


Lajmet e fundit