Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Vajza

Monika Lubonja në një lidhje të re? Aktorja: Më ka ardhur keq për vajzën, Tea më ka parë me lot…

 Aktorja Monika Lubonja ka qenë mbrëmjen e kësaj të mërkure pjesë e panelit të “Goca dhe Gra”. Monika ka folur për jetën e saj...

“Grumbullim dhe kazan plehrash që qëndrojnë mbi kokën e varrit”, vajza e Lasgush Poradecit: Bashkisë së Pogradecit t’i vijë turp

Marie Lasgush Poradeci, vajza e poetit shqiptar Lasgush Poradeci ka publikuar disa foto që duhet të konsiderohen të turpshme për Bashkinë e Pogradecit. Ajo ka...

Policia nxjerr fotot e një vajze dhe kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikim: Kemi autorizim nga Prokuroria

Policia e Kosovës ka publikuar fotografitë e një vajze dhe kërkon ndihmë nga qytetarët, nëse mund të kenë informacion dhe të ndihmojnë rrjedhimisht në...

E vdekur dhe me shenja dhune në trup, si u zbulua trupi i vajzës në Shkodër: Telefonata që çoi Policinë në livadhe

Leze Qosja, një 37 vjeçare nga Tropoja por banuese në Dobraç të Shkodrës, është gjetur e pajetë pasditen e djeshme. Dy javë më parë...

Nga Tropoja por jetonte në Dobraç, Policia: Vajza që u gjet e vdekur në kanal është 37 vjeçe, motra bëri kallëzim dy javë më...

Vajza që u gjet e pajetë në një kanal në afërsi të bypassit të Shkodrës, është një 37 vjeçare nga Tropoja. Policia e Shkodrës...

E vdekur në krah të autostradës dhe me shenja dhune, gjendet trupi i një vajze në Shkodër

Vajza që u gjet e pajetë në një kanal në afërsi të bypassit të Shkodrës, është një 37 vjeçare nga Tropoja. Policia e Shkodrës...

Tifozi i Romës me synime të qarta: Do qëndroj në Shqipëri po gjeta një vajzë të mirë

Tifozët italianë dhe holandezë kanë “zbarkuar” në Tiranë, ku edhe presin me padurim ndeshjen e Finales ndërmjet Romës dhe Feyenoord. Ditën e djeshme dhe sot...

Modelja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë vajzën

Modelja e njohur shqiptare, Kristina Baki, është bër nënë për herë të parë. Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe Kristina ka sjellë...

Policia kufitare e Durrësit “i prish planin” fierakut, zbulon vajzën e fshehur në kamion që do e dërgonte jashtë vendit  

Policia kufitare e Durrësit ka zbuluar gjatë kontrollit një vajzë të fshehur në kabinën e kamionit, në portin e qytetit bregdetar. Sipas informacioneve të...

SURPRIZA/ 7 vite pa u parë, babai nuk njeh të bijën

Takimi i Anisës me prindërit e saj pas 7 vitesh do të duhet të presë edhe pak çaste. Për të surprizuar Donikën dhe Thomain...

Lajmet e fundit