Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
27 °
Hën
32 °
Mar
32 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

Vajza

Merr flakë shtëpia në Dajt, lëndohet vajza 8 vjeçe

Një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe ka mbetur e lënduar mesditën e kësaj të premteje në Tiranë, pasi shtëpia ku ajo jetonte ka...

Ngjarja në Selenicë, del analiza mjeko-ligjore për 17-vjeçaren: Vajza s’është përdhunuar nga grabitësi, por ditë më parë…

Ka dalë përgjigja mjekoligjore për vajzën 17-vjeçare të familjes në Selenicë, e cila u mbajt peng për 4 orë nga një person, u grabitën...

U shfaq mes dy djemve në lokal, gazetarja reagon ashpër: Burra që jargosen si qurre, vazja ishte e dehur, ka tentuar të vrasë veten…

Një video po qarkullon në rrjetet sociale, ku një vajzë shihet me dy djem në një klub në Sarandë, ku nuk mungojnë puthjet dhe...

VIDEO/ E reja jep shfaqje në mes të lokalit në Sarandë, qëndron mes dy djemve, njëri e përkëdhel e tjetri e puth në qafë

Rinia e sotme është disi më e lirshme publikisht se disa dekada më parë. Brezat e rinj sa vijnë e bëhen më mendjehapur me...

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh, nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Esperanca, pas 32 vitesh kërkoi në “Ka Një Mesazh Për Ty”, vajzën e saj biologjike, Marsidën. Në vitet kur e lindi, në 1990, kohërat...

I merrte para një vajze 22 vjeçe, Policia arreston të riun nga Kombinati: E shantazhonte me foto dhe video

Një 27 vjeçar nga Tirana është arrestuar nga efektivët e Komisariatit nr.6 në Kombinat, pasi përndiqte në mënyrë të vazhdueshme dhe shantazhonte një vajzë....

Monika Lubonja në një lidhje të re? Aktorja: Më ka ardhur keq për vajzën, Tea më ka parë me lot…

 Aktorja Monika Lubonja ka qenë mbrëmjen e kësaj të mërkure pjesë e panelit të “Goca dhe Gra”. Monika ka folur për jetën e saj...

“Grumbullim dhe kazan plehrash që qëndrojnë mbi kokën e varrit”, vajza e Lasgush Poradecit: Bashkisë së Pogradecit t’i vijë turp

Marie Lasgush Poradeci, vajza e poetit shqiptar Lasgush Poradeci ka publikuar disa foto që duhet të konsiderohen të turpshme për Bashkinë e Pogradecit. Ajo ka...

Policia nxjerr fotot e një vajze dhe kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikim: Kemi autorizim nga Prokuroria

Policia e Kosovës ka publikuar fotografitë e një vajze dhe kërkon ndihmë nga qytetarët, nëse mund të kenë informacion dhe të ndihmojnë rrjedhimisht në...

E vdekur dhe me shenja dhune në trup, si u zbulua trupi i vajzës në Shkodër: Telefonata që çoi Policinë në livadhe

Leze Qosja, një 37 vjeçare nga Tropoja por banuese në Dobraç të Shkodrës, është gjetur e pajetë pasditen e djeshme. Dy javë më parë...

Lajmet e fundit