Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

vajza nudo

Rita Petro: Më në fund protestoi dikush nudo tek ne, si në Perëndim. Pastori Akil Pano: Kjo nuk është e moralshme!

Mënyra se si protestoi te sheshi “Skënderbej” (nudo) vajza e quajtur Florinda ka bërë shumë bujë në media dhe ka “tronditur” opinion publik, pasi...

Protestoi nudo kundër abuzimeve seksuale, habit vajza që u zhvesh në mes të sheshit: S’e ka fajin shteti, e kemi ne!

Dje në sheshin “Skënderbej” një vajzë e cila kishte dalë të protestonte kundër dhunës dhe abuzimeve seksuale i habiti të gjithë, pasi protestoi në...

Lajmet e fundit