Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

vajza dhe gruaja

E rëndë në Klos, kryefamiljari gjendet i vdekur në shtëpi, dyshohet se e ka vrarë gruaja dhe vajza e tij (EMRI)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Klos, por që bëhet me dije vetëm mëngjesin e sotëm, shkruan newsbomb.al. Kryefamiljari i...

Lajmet e fundit