Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

Vadym Boychenko

Kryebashkiaku i Mariupolit ngre alarmin: Kolera mund të vrasë qindra njerëz, trupat e pajetë po helmojnë ujin në qytet

Kryetari i bashkisë së Mariupolit, Vadym Boychenko ka bërë të ditur se kolera dhe sëmundje të tjera vdekjeprurëse, mund të vrasin mijëra njerëz në...

Lajmet e fundit