Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

Ushtria jugosllave

Raporti sekret: Ushtria jugosllave po përqëndrohet në kufijtë tanë, ka lëvizje aeroplanësh afër Shkodrës dhe…/ Përgjimet e ‘Shtëpisë me gjethe’

Publikohet një dokument i panjohur arkivor i nxjerrë nga Arkivi Qendror i Shtetit në Tiranë (fondi i ish-Komitetit Qëndror të PPSH-së), i cili mban...

Lajmet e fundit