Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

ushqim

Skandali me ushqimet në “fast food”-et në Tiranë, mishi riciklohet dhe vaji nuk ndërrohet asnjëherë

Skandali me produktet ushqimore ka qenë tema e “Fiks Fare” në Top Channel edhe në këte mbrëmje, ku u trajtua një tjetër problem, pikërisht...

Ushqimet që nuk duhet t’i mbani asnjëherë në frigorifer

Janë disa ushqime, të cilat nuk duhen mbajtur asnjëherë në frigorifer. Por, cilat janë keto ushqime dhe pse nuk duhet mbajtur në temperature të...

Zbulohet emri i restorantit në Bllok, ku u helmuan 18 persona

Zbulohet emri i restorantit në Bllok, ku u helmuan 18 persona. Sipas informacioneve të fundit, 10 pacientët me helmim ushqimor po marrin mjekim në...

Helmohen 18 persona në restorantin në “Bllok”, shoqërohet menaxheri

18 persona janë helmuar pasi kanë konsumuar ushqim në një prej restoranteve në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Pas konsumimit të drekës,...

Lajmet e fundit