Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Ushington post

“Washington Post” artikull mbi zgjedhjet e 25 prillit : Rama do të rizgjidhet kryeministër për të kthyer një nga vendet për të varfra të...

Prestigjozja amerikane ‘Washington Post’ dhe Agjencia e Lajmeve Associated Press I ka kushtuar një artikull zgjedhjeve të 25 prillit që priten të mbahen në...

Lajmet e fundit