Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

urimi

Basha u bashkohet urimeve për Fiter Bajramin: Lutje të pranuara, Zoti e bekoftë Shqipërinë

Kryedemokrati Lulzim Basha i është bashkaur urimeve të personaliteteve në këtë ditë të shënuar për besimtarët myslimanë. Me anë të një shënimi në Facebook,...

Meta uron kuqezinjtë: Forca, jemi me ju!

Presidenti Ilir Meta, pak përpara fillimit të sfidës së fundit të eliminatorëve për EURO 2020, Shqipëri-Francë, i ka uruar ekipit kombëtar fitore. ...

Presidencialet në Maqedoni, Meta telefonon Pendarovskin: Urime për suksesin në zgjedhje

Presidenti Ilir Meta ka telefonuar kandidatin për president të Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovskin, pas rezultateve në zgjedhje të cilin e nxjerrin atë fitues. ...

Zgjedhjet në Komunën e Tuzit, Haradinaj: Urime shqiptarëve për këtë fitore historike

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka përshëndetur dhe ka uruar fitoren historike të koalicionit shqiptar të bashkuar në zgjedhjet për Komunën e Tuzit në...

‘Gëzuar ditëlindjen edhe 100 thithje’,  torta dhe urimi për shqiptarin alarmon antidrogën italiane

Torta e ditëlindjes i ka kushtuar shtrenjtë një shqiptari në Itali. Siç shkruajnë mediat italiane, seksionet e antidrogës në policinë e Teramos, nuk i...

“Shefe Mona, gëzuar shpirto!” Veliaj uron Kryemadhin për Novruz, ja si i përgjigjet ajo (VIDEO)

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi dhe kreu i Bashkisë Erion Veliaj janë shfaqur të përshëndeten krejt ndryshe, të zhveshur nga kostumi zyrtar i politikës....

Lajmet e fundit