Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

TAG

ure

Braçe i lumtur që ka mbajtur premtimin: Urën deshën, urën ju bëmë

Deputeti socialist Erion Braçe ndan me ndjekësit në rrjetet sociale lajmin e madh të montimit të një ure tip bejli që do t’i shërbejë...

Shembet ura e Kardhiqit dhe ajo në fshatin Gotull, izolohen 8 persona

Një tjetër urë është shembur nga prurrjet e mëdha të lumit Vjosa në zonën e Gjirokastrës dhe bllokohen 8 persona. Ura...

Shembet ura e betonit në autostradë, 2 të vdekur

Të paktën 2 persona kanë mbetur të vdekur pasi një urë betoni në ndërtim është shembur. Ngjarja ka ndodhur në Itali...

Lajmet e fundit