Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

urdher arreste

SPAK pret 11 urdhër-arreste, për inceneratorët e Fierit dhe Elbasanit

Prokuroria Speciale ka prerë 11 urdhër-arreste për zyrtarët e inceneratorëve të Fierit dhe të Elbasanit. Mësohet se prej mëngjesit të sotëm në bashkëpunim me...

Dash Sula bën deklaratën e fortë: Prokuroria e Tiranës ka nxjerr mbrëmë urdhër-arreste për tre oligarkë, kanë ndërtuar pa leje

Deputeti demokrat Dash Sula ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në Kuvend. Gjatë fjalës së tij ai u shpreh se mbrëmjen...

INCENERATORËT/ SPAK firmos urdhër-arrestet, policia në aksion për të arrestuar të akuzuarit

Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka firmosur 20 urdhër-arreste për çështjen e inceneratorëve. Burime për mediat bëjnë me dije se operacion është në vijim dhe...

SPAK zbardh operacionin: Kemi arrestuar 42 persona, 3 vite hetime dhe 5 grupe kriminale të shkatërruara! Në pranga dhe policë

Prokuroria Speciale zbardh operacionin e nisur mëngjesin e sotëm dhe bën me dije se janë prerë 42 urdhër-arreste dhe për këta persona është caktuara...

Operacion i madh i SPAK në disa qytete, Gjykata pret mbi 30 urdhër-arreste për anëtarët e grupit kriminal

Prokuroria Speciale SPAK ka nisur një operacion të madh në disa qytete të vendit, për arrestimin e anëtarëve të një grupi kriminal. Mësohet se...

Dhunimi dhe grabitja e biznesmenit Nazmi Çangu, Forcat Speciale operacion në Tiranë, ka të arrestuar

Forcat Speciale janë duke zhvilluar një operacion blic në Tiranë, për arrestimin e personave që rrahën dhe grabitën biznesmenin nga Fushë Kruja, Nazmi Çangu,...

Turqia lëshon urdhër-arreste për 14 ushtarakë

Prokurorët turq sot lëshuan urdhër-arresti për 14 ish-oficerë ushtarakë për lidhje të dyshuara me organizatën FETO, e cila sipas Turqisë qëndron pas tentimit të...


Lajmet e fundit