Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

urbani

VIDEO: Merr flakë gjatë ecjes autobusi në Durrës, shkrumbohet plotësisht

Autobusi i linjës Porto Romano -Durrës është djegur plotësisht ditën e sotme. Mësohet se nga zjarri, që dyshohet të ketë rënë për shkak të një...

Prokuroria e Tiranës merr në dorë ekspertizën: Ja përse përfundoi në Lanë urbani i “Unazës”

Prokuroria e Tiranës ka marrë në dorëzim rezultatet e ekspertizës teknike dhe elektronike të urbanit të "Unazës", i cili u rrëzua në shtratin e...

PARALIZOHET trafiku te “21 Dhjetori”, urbanit i del goma në mes të kryqëzimit (FOTO)

Një tjetër urban ka pësuar defekt në Tiranë, duke u bërë shkak për bllokimin e trafikut në zonën e “21 Dhjetorit”. Siç dallohet edhe në...

Urbani i Kombinatit aksidentohet në “Misto Mame”, thyhen xhamat e dyerve të pasagjerëve

Një autobus urban i linjës së Kombinatit është aksidentuar paraditen e sotme në Tiranë, në zonën e "Misto Mames". Fatmirësisht, raportohet se nuk ka...

Erion Veliaj publikon FOTO me Dritanin, i riu që shpëtoi shoferët te aksidenti te lumi Lana

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka ndarë një foto pasditen e kësaj të shtune me të riun Dritan Merja, i cili menjëherë sapo ndodhi aksidenti në...

Me telefon në vesh dhe duke drejtuar urbanin, shoferi gjobitet nga “Rrugorët” e Tiranës (VIDEO)

Shoferi i një prej linjave të urbanëve që lëvizin në Tiranë është gjobitur nga Policia Rrugore, pasi është konstatuar duke përdorur celularin gjatë drejtimit...

Reagimi i fortë mjekut Tritan Kalo: Edi Rama dhe Erion Veliaj, mos na nënvlerësoni ne ish-afganët e para 30 viteve! Hajdeni çdo mëngjes me...

Mjeku i njohur Tritan Kalo, ka bërë mëngjesin e sotëm një reagim të fortë drejtuar kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut Erion Veliaj, duke kërkuar...

Përplasja e urbanit në qendër të Tiranës, Policia: Janë plagosur 4 pasagjerë, ndodhen në spital

4 pasagjerë kanë mbetur të plagosur nga përplasja e urbanit të linjës së “Kopshtit Zoologjik” në Tiranë. Sipas Policisë, pasagjerët e lënduar ndodhen në...

Urbani i “Kopshtit Zoologjik” përplaset me murin e Ministrisë në Tiranë, dyshohet për disa qytetarë të plagosur (FOTO TË FRIKSHME)

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të Tiranës, pranë godinës së Bashkisë së kryeqytetit.Paprakisht, bëhet me dije se në aksident...

Korça ia kalon edhe Tiranës, sjell risinë e madhe në transportin urban

Qyteti i Korçës ka përfunduar instalimin e tabelave në stacionet e urbanëve që tregojnë në kohë reale, minutat që i duhen autobusit për të...

Lajmet e fundit