Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

ura e zogut

Qytetarët në protestë për dëmtimin e Urës së Zogut: Shteti të marrë masa për mbrojtjen e saj

Dhjetëra aktivistë të shoqërisë civile dhe grupe të rinjsh nga Lezha dhe Kurbini kanë protestuar ditën e sotme për dëmtimet që janë bërë në...

E shpallur ‘Miss Ballkani’, reshjet e shiut dëmtojnë ‘Urën e Zogut’ në Milot

Reshjet e dendura të shiut kanë dëmtuar rëndë "Urën e Zogut" në Milot. Kjo urë është një monument kulture i mbrojtur...

Lajmet e fundit